Bochnia – lokale mieszkalne362 304 zł

Opis

Biuro Nieruchomości Pyciak prezentuje nową inwestycję . Miejsce świetnie skomunikowane z centrum miasta, dworcem kolejowym oraz wyjazdem na autostradę A4.Nowoczesne osiedle to zespół 54 nowocześnie zaprojektowanych mieszkań zlokalizowanych przy ulicy 20-tego Stycznia w Bochni.

Do mieszkań- miejsce postojowe naziemne w cenie.

Standard wykończenia: tynki , wylewki, ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym, stolarka okienna pcv, ogrzewanie podłogowe, drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe. Mieszkania wyposażone w instalacje: gazu, kanalizacji, prądu, wody. Ogródki od 30m2 – 70m2.

Pierwszy etap obejmuje budowę 22 mieszkań w zabudowie bliźniaczej.

Każde mieszkanie na parterze w naszej ofercie z przynależnym ogródkiem będzie doskonałym miejscem do wypoczynku zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

I etap – Dostępne mieszkania:

Mieszkanie- parter o powierzchni użytkowej 50,32m2 składające się z 2 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienką i korytarzem, wiatrołapem oraz spiżarnią362304zł.

Mieszkanie – piętro o powierzchni użytkowej 55,66 m2 składające się z 2 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienką, wiatrołapem oraz komunikacją wraz z klatką schodową395186 zł.

W pobliżu znajdują się:
galeria Rondo 400 m
stacja kolejowa 1 km
sklep spożywczy 300 m
przychodnia 300 m
placówki oświatowe (dwa przedszkola, żłobek, )1 km
wjazd na autostradę – 3,5 km

Mieszkania będą lokalami bezczynszowymi
Rok budowy budynków: 2023.
Stan: deweloperski


Kupujący zwolniony z podatku od czynności cywilnoprawnych 2%.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI.

Lokalizacja

  • Powiat: bocheński
  • Miejscowość: Bochnia
  • Województwo: małopolskie

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, dane w nim zawarte maja jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.