Bochnia – przestronne mieszkanie 92m2

• Typ:
  • Powierzchnia:
    92
  • Cena za m2:
    8800

809 000 zł

Opis

Biuro Nieruchomości Pyciak prezentuje przestronne  bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 92 m², usytuowane  w nowoczesnym budynku dwulokalowym. Enklawa Brzeźnicka to kameralna inwestycja zlokalizowana  przy ulicy Brzeźnickiej.Przestronny układ, funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń, dużo naturalnego światła.

Parter – 49,60 m²

Poddasze – 42,60 m²

W cenie każdego lokalu mieszkalnego przyszli właściciele otrzymują aż 2 prywatne miejsca postojowe, co stanowi ogromny atut i zapewnia wygodę  i codzienny komfort mieszkańców. Taras o powierzchni 20m2.

LOKALIZACJA:

Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu domów jednorodzinnych. Lokalizacja blisko lasów.Ten segment to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natury i jednocześnie zapewnia szybki dojazd do centrum Bochni.

STANDARD WYKOŃCZENIA INWESTYCJI:

W budowie zastosowane wyłącznie materiały o wysokich parametrach jakościowych, izolacyjnych, wytrzymałościowych i estetycznych, co gwarantuje długą żywotność i ekonomiczne użytkowanie. Domy energooszczędne, komfortowe w nowoczesnej bryle wybudowane metodą tradycyjną.

Fundamenty zbrojone wylewane na mokro z betonu klasy b-20 i b-25.Izolacja pionowa ścian fundamentowych termiczna- styropian Austrotherm Expert 10 cm, folia kubełkowa. Izolacja pozioma- folia fundamentowa na lepiku, uziemienie obwodowe po linii fundamentów. Ściany murowane z bloczków ceramicznych- ceramika podkarpacka 25cm na zaprawie cementowo- wapiennej. Ściany działowe z bloczków Porotherm 11,5 cm. Strop żelbetowy, schody wylewane na mokro z betonu klasy b-25. Kominy spalinowe i wentylacyjne, system IBF. Pokrycie dachu- dachówka ceramiczna ROBEN grafitowa, wykończenie z płyt gipsowo-kartonowych ognioodpornych. Ocieplenie -styropian Austrotherm 15 cm. Okna PCV trzyszybowe firmy Wiśniowski. Tynki cementowo- gipsowe. Ogrzewanie  podłogowe. Ogrodzenie systemowe metalowe, brama wjazdowa otwierana dwustronnie, furtka z domofonem. Wjazd, parking na samochody, taras – kostka cementowa POLBRUK 6 cm.