Lipnica Górna – działka budowlano – rolna 84a149 000 zł

Opis

Lipnica Górna( Gmina Lipnica Murowana )-  działka budowlano- rolna o łącznej powierzchni  84 arów położona w bardzo malowniczym miejscu w centrum miejscowości. Działka w kształcie prostokąta, wymiary 30m x 280m. Główne atuty oferowanej nieruchomości to cicha i spokojna okolica, bliskość terenów zielonych. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona symbolem MU – tereny zabudowy  mieszkaniowo-usługowej 45a, pozostała część to teren  RM- tereny zabudowy zagrodowej – 27a, RD – teren pod zalesienie- 12a . Bardzo dobry dojazd do działki zarówno od strony Bochni jak i Krakowa. Media: gaz na działce, prąd i woda w najbliższym sąsiedztwie. Bardzo atrakcyjna lokalizacja – ośrodek zdrowia i przedszkole 2,5 km, szkoła- 4 km, Bochnia – 20min, Kraków 60min. Ta nieruchomość zagwarantuje Ci ciszę i spokój, a także bliskości miasta. Polecamy!

Cena ofertowa – 149  000 zł podlega negocjacji

POLECAM I ZAPRASZAM DO BEZPŁATNEJ PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, dane w nim zawarte maja jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

Lokalizacja

  • Powiat: bocheński
  • Miejscowość: Lipnica Górna
  • Województwo: małopolskie

Wideo

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, dane w nim zawarte maja jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.